Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Ålbæk og fundet nogle supergode tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Rema 1000 og Spar.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Rema 1000: Lurpak smørbar eller plantebaseret til kun 10 kr.
Rema 1000 har et fantastisk tilbud på Lurpak smør, både smørbar og plantebaseret, til kun 10 kr. for 200 g. Dette tilbud gælder fra søndag den 6. april til og med lørdag den 12. april.
Spar: Stryhn’s leverpostej til kun 15 kr. pr. bakke
Spar byder på et godt tilbud på Stryhn’s leverpostej i flere varianter, herunder grovhakket, bacon og fransk postej, til kun 15 kr. pr. bakke. Tilbuddet gælder fra fredag den 4. april til torsdag den 10. april 2025, med en begrænsning på 4 bakker pr. kunde pr. dag.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.