Solbærvej 27 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Ålbæk - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ålbæk. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Ålbæk er to nye fritidshuse netop kommet på markedet i et område hvor det velkendte sommerhusliv er attraktivt for mange. Det første ligger på Solbærvej 27 i Knasborg og tilbyder 73 kvadratmeter fordelt på 3 rum.

Denne bolig står til en pris på 1.645.000 DKK og breder sig ud på en grund på 872 kvadratmeter. Huset fremstår som en perfekt mulighed for dem, der søger afslapning i et hyggeligt ferieområde.

Ved Musvågevej 31 i Lodskovvad findes det andet fritidshus til salg. Her får man 69 kvadratmeter bolig også med 3 rum, men beliggende på en betydeligt større grund på 2.193 kvadratmeter.

Prissat til 1.245.000 DKK, er dette hus ideelt for naturelskere med behov for god plads omkring sig. Begge ejendomme byder på en autentisk sommerhusoplevelse i charmerende omgivelser.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga